Приватне підприємство «Алеф» спеціалізується на виробництві біполярних медичних інструментів, що використовуються у різних галузях хірургії. Перевага біполярних інструментів полягає в тому, що, на відміну від монополярів, струм проходить по двох електродах і не травмує, таким чином, нервову систему організму, що дозволяє відновлювати морфологічну структуру зруйнованого органу значно швидше і ефективніше.

Купуючи в нас біполярні інструменти, ви отримуєте наступні переваги:

1. Гарантію на всі придбані у нас інструменти

2.Швидкий ремонт біполярного інструмента, з можливістю заміни зношеного інструменту на новий з доплатою, залежно від типу несправності інструмента.

3.Швидку й, що головне, безпечну, зручну систему доставки

4.Зручний для вас спосіб оплати товару.

5.Професійний підхід, який полягає у стабільній роботі вашого інструмента, якості обслуговування, заміни запчастин, консультації.

6.Вигідну партнерську програму.

 «Алеф» виробляє біполярні ножиці, пінцети, затискачі, торакальні й лапароскопичні інструменти, біполярні електроди, починаючи від ‘креслення й закінчуючи готовим до використання інструментом!

Ми вдосконалюємо свою продукцію, відслідковуючи тенденції розвитку цієї галузі й тісно співпрацюємо з хірургами, гінекологами, отоларингологами, ендокринологами й багатьма іншими фахівцями.

Підприємство «Алеф» відповідає за якість кожного виробленого інструмента, їх швидку й безперебійну доставку й виробництво. Адже від якості нашої роботи залежить життя людини! Тому ми завжди виконуємо нашу роботу якісно та вчасно. Ми опікуємося про те, щоб кожний наш покупець залишився задоволений, і будуємо довгострокові відносини з нашими партнерами!