Приватне підприємство “Алеф” спеціалізується на виробництві біполярного медичного устаткування. Дане устаткування є передовим в області хірургії, оскільки значно полегшує не тільки саме операційне втручання, але й відновлення після нього. Перевага біполярних інструментів полягає в тому, що, на відміну від монополярногострум проходить по двом електродам і не травмує, таким чином, нервову систему організму, що у свою чергу дозволяє відновлювати морфологічну структуру зруйнованого органа значно швидше й ефективніше.

Купуючи в нас біполярні інструменти, ви отримуєте наступні переваги:

1. Гарантію на всі придбані у нас інструменти

2.Швидкий ремонт біполярного інструмента, з можливістю заміни зношеного інструменту на новий з доплатою, залежно від типу несправності інструмента.

3.Швидку й, що головне, безпечну, зручну систему доставки

4.Зручний для вас спосіб оплати товару.

5.Професійний підхід, який полягає у стабільній роботі вашого інструмента, якості обслуговування, заміни запчастин, консультації.

6.Вигідну партнерську програму.

 “Алеф” виробляє біполярні ножиці, пінцети, затискачіторакальні й лапароскопичні інструменти, біполярні електроди, починаючи від ‘креслення й закінчуючи готовим до використання інструментом!

Ми вдосконалюємо свою продукцію, відслідковуючи тенденції розвитку цієї галузі й тісно співпрацюємо з хірургами, гінекологами, отоларингологами, ендокринологами й багатьма іншими фахівцями.

Підприємство “Алеф” відповідає за якість кожного виробленого інструмента, їх швидку й безперебійну доставку й виробництво. Адже від якості нашої роботи залежить життя людини! Тому ми завжди виконуємо нашу роботу якісно та вчасно. Ми опікуємося про те, щоб кожний наш покупець залишився задоволений, і будуємо довгострокові відносини з нашими партнерами!