Приватне підприємство «Алеф» спеціалізується на виробництві біполярних медичних інструментів, що використовуються у різних галузях хірургії. Перевага біполярних інструментів полягає в тому, що, на відміну від монополярів, струм проходить по двох електродах і не травмує нервову систему організму, що дозволяє відновлювати морфологічну структуру зруйнованого органу значно швидше і ефективніше.

Купуючи в нас біполярні інструменти, ви отримуєте наступні переваги:

1. Гарантію на всі придбані у нас інструменти

2.Швидкий ремонт біполярного інструмента, з можливістю заміни зношеного інструменту на новий ,з доплатою, залежно від типу несправності інструмента.

3.Швидку, безпечну, зручну систему доставки

4.Зручний для вас спосіб оплати товару.

5.Професійний підхід, який полягає у стабільній роботі вашого інструменту, якості обслуговування, заміни запчастин, консультації.

6.Вигідну партнерську програму.

ПП “Алефвиробляє біполярні ножиці, пінцети, затискачі, торакальні й лапароскопічні інструменти, біполярні електроди.

Ми вдосконалюємо свою продукцію, відслідковуючи тенденції розвитку цієї галузі й тісно співпрацюючи з хірургами, гінекологами, отоларингологами, ендокринологами й багатьма іншими фахівцями.

Підприємство “Алеф” відповідає за якість кожного виробленого інструмента. Адже від якості нашої роботи, залежить життя людини! Тому ми завжди виконуємо нашу роботу якісно та вчасно. Ми опікуємося про те, щоб кожний наш покупець залишився задоволений, і будуємо довгострокові відносини з нашими партнерами!